Ankara da Klarnet Eğitimi

ANKARA DA KLARNET EĞİTİMİ

ANKARA DA KLARNET KURSU

KlarnetHane ekibi olarakta ankara da tavsiye ettiğimiz sayılı egitmenlerden birisidir kendisi.. Ankara da yaşıyor ve klarnet eğitimi almak istiyorsanız harun hocayı kaçırmayın derim. Gayet profesyonel bir klarnet eğitmenidir. Herkes çok iyi klarnet icra edebilir ama öğretmek bambaşka bir sanattır. Harun hocamızın bu konudaki basarisida oldukça üst seviyede dir.  

Başka illerde olsanız bile harun hoca klarnet eğitimini online şekilde sizlere verebiliyor. Almanya da klarnet eğitimi arıyorsanız yada avrupanın başka ülkelerinde kısaca türkiye yada dünyanın neresinde olursanız olun klarnet eğitimi profesyonel şekilde sizlerle..


Ankara da klarnet eğitiminde birçok kişinin ve klarnet hanenin tavsiyesi harun akkaya dan klarnet egitimi dir. Harun hocadan klarnet egitimi alanlar yorum olarak bildirirlerse seviniriz ve diğer klarnet dostlarida görmüş olurlar. Ankarada Klarnet dersi


Harun Akkaya Zakkum Grubu ile birlikteyken..

İletişim:  0505 729 68 51 


Ders Verdiği Alanlar
Müzik: Klarnet
Ders Verdiği Semtler
Tüm Ankara
Ders Verdiği Mekanlar
Öğrencinin Evi, Öğretmenin Evi, İnternet Üzerinden
Ders Verdiği Şekiller
Birebir Ders
Ders Saat Ücretleri
Ders AlanıDers Saat ÜcretiTecrübe
Müzik - Klarnet50 TL14 Yıl
Ders İçin Uygun Olduğu Zamanlar
Hafta İçi Gündüz, Hafta İçi Akşam, Hafta Sonu Gündüz, Hafta Sonu Akşam
Özel Ders Tecrübesi
Yaklaşık 10 yıldır klarnet çalıyorum. Son 5 yıldır özel ders vermekteyim. Bugüne kadar bir çok öğrencim oldu ve dilerseniz kendileriyle sizi görüştürebilir görüşlerini almanızı sağlayabilirim. Memnun kalacağınızdan kuşkunuz olmasın..
Kişisel Bilgiler
Öğrenciyi sıkmadan hızlı seri bir ögretimle, daha çok öğrencinin isteğine göre ve enstrumanıyla çalmak istediklerine göre ders vermekteyim. Hem klarnet çalmayı öğrenip hem de musiki anlamda (makam - nota vb.) kendinizi geliştireceğinizden ve bir profesyonel olacağınızdan şüpheniz olmasın. Ankara'da olabilecek en uygun fiyata ve en keyifli şekilde klarnet çalmayı öğrenmek için bana ulaşabilirsiniz.
Referanslar
http://www.youtube.com/watch?v=qXISIJunFvs
Sunduğu Hizmetler
Özel Ders

Harun Akkaya hakkında değerlendirme ve yorumlar
Göktürk Ş., 06 Mart 2015
Ders Konusu: Müzik - Klarnet
Herkes klarnet çalabilir belki ama herkes öğretme yeteneğine sahip değildir. Harun hoca klarnette olduğu kadar öğretmekte de çok iyidir.
Nart D., 13 Kasım 2014
Ders Konusu: Müzik - Klarnet
Konuya gercekten hakim. Sıkılmadan ders yapabiliyoruz ve bence en önemlisi kişiye göre eğitim vermesi. Eğitim şekli çok farklı ve öğrenmesi gerçekten kolay. Ankara da klarnet dersi almak isteyenlere gözüm kapalı tavsiye ederim.
Bekir A., 13 Kasım 2014
Ders Konusu: Müzik - Klarnet
Eğer klarnete yeni başlayacaksanız kesinlikle Harun hoca ile çalışmanızı tavsiye ederim. Size klarnet hakkında herşeyi ögretecek yeteneğe sahip olup ayrıca kişilik bakımından 10 numara insandır kendisi. Emin olun pişman olmayacaksınız.
Özkan K., 31 Temmuz 2014
Ders Konusu: Müzik - Klarnet
Dersler çok zevkli. Tam dersten düştüğüm anda öyle bir gaz veriyor ki 5 saat aralıksız çalışmak geliyor içimden. Katı kurallar yok fakat prensiplerinde dışına çıkmıyor. Yaklaşık 2 ders saatinde kişiliğinize uygun yaklaşımda bulunuyor.
Ahmet Gokhan T., 24 Temmuz 2014
Ders Konusu: Müzik - Klarnet
Genç yaşına rağmen bilgili ve konusuna ilgili bir hocadır. Parmakları sürekli hareket halindedir. Motivasyonunuzu yüksek tutmanızı sağlar. Klarnet için başka bir hocayla çalışmadım. Çalışma ihtiyacı da duymadım. Çünkü klarnete ve müziğe yönelik her türlü soruma tatmin edici cevaplar veriyor.
Murat C., 23 Temmuz 2014
Ders Konusu: Müzik - Klarnet
Nazarımda bir numaralı hocadır. Mütevaziliği ve kendine olan güveni insana ekstra güven verir. Şiddetle tavsiye ederim.


Ankarada Klarnet Dersi Sizlerle
Etiketler:

Yazar

Klarnet Hane 2015 yılında kurulan ilk Klarnet Platformudur. Sizlere Klarnet'e dair her türlü bilgiye ulaşmanızı amaçlamaktadır. Yorumlarınızı bizlere aşşağıdan iletebilirsiniz.

İlgili Başlıklar

Önceki
Önceki yayın
Sonraki
Sonraki yayın

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder