Yeni Klarnet Alacağım Nasıl Almalıyım ?

Klarnet ensturmanını çalması kadar seçmeside oldukça zordur. Klarnet almadan önce mutlaka uzaman bir klarnetçi ile birlikte almak en doğrusu olacaktır. Eğerki yakınınızda klarnetçi yoksa eğer bizlere mesaj atabilirsiniz elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız. Bize de ulaşamadığınızı varsayarsak öncelikle metal klarnet mi ? ağaç klarnet mi ? bakalit klarnet mi ? vs. seçeceğinize karar verin. Maddiyatınıza uygun en kaliteli klarneti almak için asla kendinize bırakmayın mutlaka ve mutlaka bilen birilerine danışın. Klarnet seçerek alınır akord ları kontrol edilir hava kaçırıyormu çatlağı varmı gibi birçok yönden incelenmelidir.

İlgili video :  Nasıl Klarnet Almalıyım

Etiketler : Klarnet nasıl alınır - klarnet nasıl seçilir - Nasıl klarnet Almalıyım - Nerden Klarnet Alınır - klarnet alma -
Etiketler:

Yazar

Klarnet Hane 2015 yılında kurulan ilk Klarnet Platformudur. Sizlere Klarnet'e dair her türlü bilgiye ulaşmanızı amaçlamaktadır. Yorumlarınızı bizlere aşşağıdan iletebilirsiniz.

İlgili Başlıklar

Önceki
Önceki yayın
Sonraki
Sonraki yayın

2 yorum :

  1. Yeni klaret alcağım gül almayı düsünüykrum ton kalite ses bakımından nasıl bir klarmettir yardımcı olursanız sevinirmim

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Nasıl Bir Klarnet Almalıyım Yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Klarnet alırken en önemli meselelerden birisi mutlaka bilen birisi ile deneyerek almaktır. Her gül klarnetin tonu iyidir diye bir şey yok denenmeli kontrol edilmeli.

      Sil