AMATİ 640K SOL KLARNET

AMATİ ACL 640 K Sol Klarnet 

Amati sol klarnet 640K ürünü hakkında bilgileri sizlere sunuyoruz. Türkiye de en çok kullanılan klarnet markalarından biri olan Amati ACL 340S sol klarnetinden sonra 640K sol klarneti ile klarnet icracılarına sunmuştur.


AMATİ 640K SOL KLARNET Amati firmasının yeni çıkarmış olduğu 640K Sol Klarnet bütün klarnetistleri heyacanlandırdı. Dünyanın en büyük klarnet üreticilerinden olan AMATİ firması kalite ve nitelik bakımından oldukça iyi bir konumdadır. Ürettikleri enstrümanların tonları çalış rahatlıkları ve garantisi güvenilir olduğu için Klarnetçilerin vazgeçilmez markalarından biri diyebiliriz. 
Amati firmasının yeni ürettiği klarnet gün geçtikçe popülerliğini arttırıyor. 


ACL 640 K Sol KlarnetÜrünün yeni dizaynı, Hüsnü Şenlendirici ile Prag Amati fabrikasını ziyaretimiz esnasında çizilmiş ve 1 yıl sonra satış aşamasına gelmiştir.
Amati ACL 340S sol klarneti ile olan farkları ise, Kalak ve Barilleri değişmiş olup yeni tasarım son haline bürünmüştür. Akort ayarları yenilenmiş ağacın hakimiyeti ile güçlendirilmiştir.
Genel Özellikler
68 mm 70 mm olmak üzere iki adet baril
kalak kısmı ucundaki metal iptal edilmiş olup ağaçla dizayn edilmiştir.

Geliştirilmiş bek bilezik kapak mevcuttur.

Not: Kutu içerisinde Amati iç silme bezi ahşap güçlendirici Bore Oil hediyesi bulunmaktadır.
Teknik Özellikler
Gövde: Granadil
Mekanizma: Nikel-gümüş alaşım kaplama
Tuşlar: 17 perde 4 yüzüklüKlarnet ile ilgili detaylı bilgiler ve icra videoları yakında sizlerle olacaktır. Lütfen istek ve görüşlerinizi bize yorum yaparak bildiriniz. 


Etiketler: Amati 640k sol klarnet, amatinin yeni çıkardığı sol klarnet, 640k sol amati klarnet,
Etiketler:

Yazar

Klarnet Hane 2015 yılında kurulan ilk Klarnet Platformudur. Sizlere Klarnet'e dair her türlü bilgiye ulaşmanızı amaçlamaktadır. Yorumlarınızı bizlere aşşağıdan iletebilirsiniz.

İlgili Başlıklar

Önceki
Önceki yayın
Sonraki
Sonraki yayın

1 yorum :

  1. Amati'nin yeni çıkardığı SOL KLARNET acl 640k gerçekten çok hoş tasarımı ve tonu olan klarnettir. Herkesin denemesini tavsiye ederiz.

    YanıtlaSil