Hüsnü Şenlendirici - Manisa Celal Bayar Üniversitesi Konseri

Hüsnü Şenlendirici - Manisa Celal Bayar Üniversitesi Konseri


hüsnü şenlendirici celal bayar üniversitesi
Hüsnü Şenlendirici - Celal Bayar Üniversitesi25. Bilim ve Bahar Şenliği açılış konserinde ünlü klarnet virtüözü, Türk Müziğinin dünya markası Hüsnü Şenlendirici sahne aldı. 
Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Muzaffer Tepekaya, İl Jandarma Komutanı Jan. Alb. Özcan Kaplan, akademik ve idari personelimiz ile çok sayıda öğrencinin katıldığı konser, 9 Mayıs 2017 tarihinde Süleyman Demirel Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.
Caz sanatçıları da dahil olmak üzere, Türk müzik dünyasının en önemli sanatçılarına konserlerinde ve albümlerinde eşlik eden, çıkardığı albümlerle ve besteleriyle oldukça geniş bir hayran kitlesi edinen Şenlendirici, Üniversitemizin 25. Bilim ve Bahar Şenliği açılış konserinde yer almaktan çok mutlu olduğunu dile getirerek, kendisini böyle güzel ve coşkulu bir toplulukla buluşturan Rektörümüz Prof. Dr. A. Kemal Çelebi'ye teşekkür etti.
Tüm konukların şarkılara adeta dev bir koro oluşturarak eşlik ettiği konserinin sonunda ayakta alkışlanan Hüsnü Şenlendirici'ye Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Muzaffer Tepekaya tarafından teşekkür belgesi ve çiçek takdim edildi.


Konserden Görüntüler 

Seyircileri Klarneti İle Büyüledi

Klarnet Ustası

Hüsnü Şenlendirci Sahnesi

Manisa Celal Bayar Üniversitesinden Teşekkür Belgesi

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Konseri

Hüsnü Şenlendirici

Etiketler:

Yazar

Klarnet Hane 2015 yılında kurulan ilk Klarnet Platformudur. Sizlere Klarnet'e dair her türlü bilgiye ulaşmanızı amaçlamaktadır. Yorumlarınızı bizlere aşşağıdan iletebilirsiniz.

İlgili Başlıklar

Önceki
Önceki yayın
Sonraki
Sonraki yayın

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder