Online Klarnet Kursu

Online Klarnet EğitimiTürkiye'nin ve dünyanın her yerinde nitelikli bir şekilde klarnet çalmayı öğrenebilirsiniz. İnternet erişimi sağlanan her yerde klarnet eğitimi alabilirsiniz.

Dünyanın Her Yerinde Klarnet Çalmayı Öğrenin

Eğitmen : HARUN AKKAYA

İletişim : 0505 729 68 51

İster arayarak isterseniz de whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.


Online Klarnet Kursu

Online Klarnet Eğitimi Nasıl Oluyor ? Online klarnet dersleri internet üzerinden canlı bir şekilde olmaktadır. Fiber internet hızı ile evinizde iş yerinizde, dilediğiniz her yerde eğitim alabiliyorsunuz. Telefondan, tablet yada bilgisayarınız üzerinden rahatlıkla klarnet eğitimi alabilirsiniz.

Günümüz şartlarında klarnet eğitimi almak için kurs merkezine gidiyorsunuz ve giderken gelirken trafik oluyor zaman kaybı ve yol masrafları oluyor. Online klarnet kursu ile 7/24 eğitim alabiliyorsunuz.
Klarnet dersleri işlendikten sonra size özel ekstra eğitim videoları hazırlanıyor. Ders sonrası size gönderiliyor. Her öğrencimiz için ayrı ayrı hazırlanan videolar sayesinde kendisini daha rahat bir şekilde geliştirme imkanı buluyor. Bir sonraki derse kadar öğretilen bilgilerin pekişmesi sağlanıyor bu sayede eğitimlerimiz daha verimli bir şekilde gerçekleşiyor.
Klarnet eğitim alan herkese 7/24 teknik ve bilgi desteği sunmaktayız. Takıldığı noktaları sorması gerektiği bilgileri sorabiliyor.


Klarnet Eğitimlerinde Neler Öğreneceğim ?  • Klarnet'in yapısı, özellikleri nasıl birleştirilmesi gerektiği.
 • Klarnet parmak pozisyonları ve klarnet üzerindeki notalar
 • Klarnet üfleme teknikleri
 • Parmak hızlandırma çalışmaları
 • Türk müziği makamları
 • Parça icraları
 • Geçkiler
 • Tiriller, süslemeler, çarptırmalar..
 • Klarnet üzerinde koma verme
 • Klarnet taksimi yapma   ... şeklinde devam etmektedir.


Online Klarnet Dersi
Online Klarnet DersiKlarnet eğitimlerimiz 7/24 saat şeklinde olmaktadır. Geceleri genellikle yurt dışında klarnet eğitimi alan öğrencilerimiz oluyor veya çalışma saatlerinden dolayı gece eğitim alan öğrencilerimiz bulunuyor.

8 yıllık klarnet eğitmenliği ve 3 yılın üzerinde online klarnet eğitimi tecrübemizle kısa sürede klarnet çalmayı öğreneceksiniz.
Online Klarnet eğitimi almakta olan öğrencilerimiz ile dilerseniz sizi görüştürebilir görüşlerini almanızı sağlayabiliriz. Memnun kalacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Öğrenci Yorumlarımız dan Bazıları

-Kürşat U.16 Şubat 2017

Bir hocadan çok abi kardeş dost gibi bir eğitimci. Harika bir nazariyat bilgisine sahip. Herkes üfleyebilir ama herkes gerçekten öğretemez. Harun hocayla yaklaşık 1 yıldır dersler yapıyoruz. 1 yıldır eğitim alıyorum. Gerçekten gereğinden fazla şey öğrendiğimi düşünüyorum. Genel olarak öğrencileriyle çok yakından ilgileniyor. Dersler çok eğlenceli geçiyor. Çok geniş bir repertuara sahip. Eğer klarnette bir yerlere gelmek istiyorsanız karşınıza gerçekten bu işi çok severek yapan bir eğitimci lazım. Ve bu Harun hocadır. Harun hocayla üflemeye devam. Harun hoca benim başlıca ve tek tavsiyemdir. Herkese iyi günler.


-Cengizhan K. 10 Mart 2017

Harun hoca sayesinde klarnette büyük ilerleme sağladım. Dersleri çok verimli. Öğretebilme kabiliyeti yüksek. Hoş sohbeti de cabası.


-Furkan N., 21 Mayıs 2017

İşini para için yapmayan ve her seviyede ders verebilen bir müzisyen. Öneririm.Etiketler; Online klarnet dersi, online klarnet kursu, internet üzerinden klarnet eğitimi, Online klarnet eğitimi
Etiketler:

Yazar

Klarnet Hane 2015 yılında kurulan ilk Klarnet Platformudur. Sizlere Klarnet'e dair her türlü bilgiye ulaşmanızı amaçlamaktadır. Yorumlarınızı bizlere aşşağıdan iletebilirsiniz.

İlgili Başlıklar

Önceki
Önceki yayın
Sonraki
Sonraki yayın

1 yorum :

 1. Tartışmasız en iyi online klarnet dersi. Herkese tavsiye ederim 1. ayımı tamamlamak üzereyim çok memnunum.

  YanıtlaSil