Kıvanç Akaçça

İZMİR / 0554 814 81 56

Kurs Ücreti : 250,00 / Saat

Referans ;


Açıklama ;

Merhabalar,

Ege Üniversitesi Devlet Türk Müziği Konservatuvarı son sınıf öğrencisiyim. Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde formasyon ve öğretmenlik diplomamı aldım. Aktif olarak 3 yıldır İzmir’de klarnet eğitmenliği yapıyorum, İzmir’ in büyük sanat merkezlerinde uzun süreler keyifle çalıştım, pek çok online ders alan öğrencim de oldu ve hala devam etmekte (iletişime geçtiğinizde iş geçmişimi daha detaylı size aktaracağım).Her yaştan, her meslekten yüzlerce öğrenciyle çalıştım. Prensip olarak kalıplaşmış bir eğitim yöntemi izlemiyorum, her bireyin anlaması ve kabiliyeti biribirinden farklı. Öğrenciyle ÜCRETSİZ deneme dersi yaptıktan sonra karşılıklı bir yol planı çizerek eğitime başlıyoruz. Gelişme gördükçe eğitimimizi hızlandırıyoruz veya alternatif yollar çiziyoruz. Whatsapp veya Skype uygulamasıyla Online Ders ile birlikte çalışabiliriz.

Ders sürelerim 50 dakikadır. Eğitimde verimli süre 30 dakikadır, daha sonra dikkat dağılmaya, verim düşmeye ve fiziksel yorgunluk baş göstermeye başlar. Amacım uzun dersler ile gözünüzü boyayıp faydasız çalışmalar yerine ödediğiniz maddi bedelden maksimum verimi alabileceğiniz şekilde dürüst ve eğlenceli bir çalışma ortamı sağlamaktır. Ayda 4 ders ücretim toplam 250₺ dir. 

Çalıştığım insanlara bildiklerimi aktarmaktan, onları tanımaktan ve yeni dostlar edinmekten, ÖĞRETMENLİKTEN keyif alarak işimi yapıyorum. Aynı şekilde öğrencimin de bana çalışmaya gelirken o heyecan ve keyifle gelmesini sağlamaya çalışıyorum.100 kere anlamasanız 101. anlatışım yine ilk anlatışın heyecanı ve ilgisiyle olacaktır bundan emin olabilirsiniz. Kesinlikle ders bitti, haftaya görüşürüz anlayışında değilim. 1 e 1 veya online ders alan öğrencilerim istedikleri zaman kafalarına takılan birşey olduğunda cep telefonumdan bana ulaşabilir ve video ile bir sonraki dersi beklemeden eğitimi desteklemeye devam ederiz.

ÜCRETSİZ DENEME DERSİ İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ.

Keyifli günler.

Eğitmen Puanı

(Toplam 58 Puan) Puan Verdiniz

kivancakacca94@gmail.com

klarnetskype

0554 814 81 56  1. Gerçekten puan verilseydi 10 üzerinden 10 verirdim.kivanc hoca klarnete çok hakim.ders zamanı çok eğlenceli geçiyor.verdiğiniz paranın karşılığını alıyorsunuz.ben kivanc hocaya tekrardan teşekkür ederim ve herkese tavsiye ederim