Harun Akkaya avatarı

Harun Akkaya

Eğitmen

(68)

Şehir: Ankara
Eğitim Şekli: Online
Ücret: Eğitmen ile görüşünüz
Eğitmen Hakkında

2009 yılından bu yana özel ders vermekteyim. Sol klarnet (türk müziği klarneti) eğitiminin yanı sıra öğrencilerimin türk müziği nazariyatı ve makamlarıyla müzikal bilgi anlamında da gelişmesini sağlamaktayım. Öğrencilerin enstrumanlarından beklentileri birinci önceliğim olup, derslerimizi bu doğrultuda revize ettikten sonra kişiye özel bir müfredatla ilerlemekteyiz. Herkesin zevkleri farklı olacağından kimisi bir hicaz taksim geçmek isterken kimi ise popüler bir eser çalışmak isteyebilir. Taksim, şarkı, zeybek, peşrev ve bir çok farklı icrâyı gidişatımıza göre belirleyip derslerin daha keyifli olmasını sağlamak temel misyonumdur. Herkes klarnet çalabilir ama hoca olmak ciddi bir evveliyat ister.

Tecrübe

11 yıl birebir ders 6 yıl online ders tecrübesi 1.000> birebir ders öğrensici 500> online ders öğrencisi Bir çok kurumda profesyonel eğitmenlik

Türk müziği nazariyatı ve makamları Eserler, taksimler ve isteğe göre icrâlar Nota, solfej ve müzik teorisi Enstrüman teknikleri

Online ve birebir ders Öğrencilere %20 indirim Türkiye saatiyle 04:00’e kadar online eğitim imkan

Yorumlar

Harun Yoldaş
4 ay önce
Aynı isme sahip olduğum harun hocadan yeni ders almaya başladım. Klarnet çalmak zor diye düşünüyordum tüm önyargılarımı kırdı. İlk ders olmasina rağmen baya yol aldık diye düşünüyorum. Klarnet çalması zor diyenler elbet vardır Harun hocayla bi tanışın derin.


Coşkun D.
5 ay önce
Harun hocanın güzel bir enerjisi var. Derslerden keyif alıyorum sohbeti güzeldir. Derslerde öğrendiklerim ciddi anlamda motive ediyor, keyif veriyor. Haftaya olucak dersi günle çekiyorsun. Klarnet eğitimine Harun hoca ile başladığım için mutluyum.


Hakkı Koç
5 ay önce
Daha önce iki farklı eğitmenden ders aldım. 4 ay aldığım eğitimde sadece klarneti üflemeyi gösterdiler. Harun hoca ile internet üzerinden buldum ve online ders almaya başladık ilk başka gerçekten bu denli yararlı olacağını düşünmüyordum. Öğrenciyle birebir ilgisi ders sonrası desteği gerçekten işini hakkıyla yapıyor.


Hasan Sarı
6 ay önce
Kırk yaşımdan sonra bu işe gönül verdim iyiki de gönül vermişim harun hocamıza teşekkür etmeyi borç bilirim ders dışında her soruma anında yardım etti çözüm üretti ve benim bile tahmin etmediğim hızda ilerleme sağladı


Cengizhan K.
1 yıl önce
Harun hoca sayesinde klarnette büyük ilerleme sağladım. Dersleri çok verimli. Öğretebilme kabiliyeti yüksek. Hoş sohbeti de cabası.


Kürşat U.
1 yıl önce
Bir hocadan çok abi kardeş dost gibi bir eğitimci. Harika bir nazariyat bilgisine sahip. Herkes üfleyebilir ama herkes gerçekten öğretemez. Harun hocayla yaklaşık 1 yıldır dersler yapıyoruz. 1 yıldır eğitim alıyorum. Gerçekten gereğinden fazla şey öğrendiğimi düşünüyorum. Genel olarak öğrencileriyle çok yakından ilgileniyor. Dersler çok eğlenceli geçiyor. Çok geniş bir repertuara sahip. Eğer klarnette bir yerlere gelmek istiyorsanız karşınıza gerçekten bu işi çok severek yapan bir eğitimci lazım. Ve bu Harun hocadır. Harun hocayla üflemeye devam. Harun hoca benim başlıca ve tek tavsiyemdir. Herkese iyi günler.


Furkan N.
3 yıl önce
İşini para için yapmayan ve her seviyede ders verebilen bir müzisyen. Öneririm.


Göktürk Ş.
5 yıl önce
Herkes klarnet çalabilir belki ama herkes öğretme yeteneğine sahip değildir. Harun hoca klarnette olduğu kadar öğretmekte de çok iyidir.


Nart D.
6 yıl önce
Konuya gercekten hakim. Sıkılmadan ders yapabiliyoruz ve bence en önemlisi kişiye göre eğitim vermesi. Eğitim şekli çok farklı ve öğrenmesi gerçekten kolay. Ankara da klarnet dersi almak isteyenlere gözüm kapalı tavsiye ederim.


Bekir A.
6 yıl önce
Eğer klarnete yeni başlayacaksanız kesinlikle Harun hoca ile çalışmanızı tavsiye ederim. Size klarnet hakkında herşeyi ögretecek yeteneğe sahip olup ayrıca kişilik bakımından 10 numara insandır kendisi. Emin olun pişman olmayacaksınız.


Özkan K.
6 yıl önce
Dersler çok zevkli. Tam dersten düştüğüm anda öyle bir gaz veriyor ki 5 saat aralıksız çalışmak geliyor içimden. Katı kurallar yok fakat prensiplerinde dışına çıkmıyor. Yaklaşık 2 ders saatinde kişiliğinize uygun yaklaşımda bulunuyor.


Ahmet Gokhan T.
6 yıl önce
Genç yaşına rağmen bilgili ve konusuna ilgili bir hocadır. Parmakları sürekli hareket halindedir. Motivasyonunuzu yüksek tutmanızı sağlar. Klarnet için başka bir hocayla çalışmadım. Çalışma ihtiyacı da duymadım. Çünkü klarnete ve müziğe yönelik her türlü soruma tatmin edici cevaplar veriyor.


Murat c.
6 yıl önce
Nazarımda bir numaralı hocadır. Mütevaziliği ve kendine olan güveni insana ekstra güven verir. Şiddetle tavsiye ederim.


Haberdar olmak ister misin?

Abone Ol