Klarnet Genel

Online Klarnet Eğitimi Nasıl Oluyor ?

Online Klarnet Kursu

Online Klarnet Eğitimi


Türkiye'nin ve dünyanın her yerinde nitelikli bir şekilde klarnet çalmayı öğrenebilirsiniz. İnternet erişimi sağlanan her yerde klarnet eğitimi alabilirsiniz.

Dünyanın Her Yerinde Klarnet Çalmayı Öğrenin

     Online Klarnet Eğitimi Nasıl Oluyor ? 

Online klarnet dersleri internet üzerinden canlı bir şekilde olmaktadır. Fiber internet hızı ile evinizde iş yerinizde, dilediğiniz her yerde eğitim alabiliyorsunuz. Telefondan, tablet yada bilgisayarınız üzerinden rahatlıkla klarnet eğitimi alabilirsiniz.Günümüz şartlarında klarnet eğitimi almak için kurs merkezine gidiyorsunuz ve giderken gelirken trafik oluyor zaman kaybı ve yol masrafları oluyor. Online klarnet kursu ile 7/24 eğitim alabiliyorsunuz.Klarnet dersleri işlendikten sonra size özel ekstra eğitim videoları hazırlanıyor. Ders sonrası size gönderiliyor. Her öğrencimiz için ayrı ayrı hazırlanan videolar sayesinde kendisini daha rahat bir şekilde geliştirme imkanı buluyor. Bir sonraki derse kadar öğretilen bilgilerin pekişmesi sağlanıyor bu sayede eğitimlerimiz daha verimli bir şekilde gerçekleşiyor. Klarnet eğitim alan herkese 7/24 teknik ve bilgi desteği sunmaktayız. Takıldığı noktaları sorması gerektiği bilgileri sorabiliyor.

     Klarnet Eğitimlerinde Neler Öğreneceğim ? 

 1. Klarnet'in yapısı, özellikleri nasıl birleştirilmesi gerektiği.
 2. Klarnet parmak pozisyonları ve klarnet üzerindeki notalar.
 3. Klarnet üfleme teknikleri.
 4. Parmak hızlandırma çalışmaları.
 5. Türk müziği makamları.
 6. Parça icraları.
 7. Geçkiler.
 8. Tiriller, süslemeler, çarptırmalar...
 9. Klarnet üzerinde koma verme
 10. Klarnet taksimi yapma   ... şeklinde devam etmektedir.

Klarnet eğitimlerimiz 7/24 saat şeklinde olmaktadır. Geceleri genellikle yurt dışında klarnet eğitimi alan öğrencilerimiz oluyor veya çalışma saatlerinden dolayı gece eğitim alan öğrencilerimiz bulunuyor.

Online Eğitim Almak İçin Eğitmenlerimiz İle İletişime Geçebilirsiniz.

Bilgi ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşabilir, Sorularınızı Yorum Bölümünden Yazabilirsiniz.

  İlk yorum yapan sen ol!
Sende yorum yapmak için giriş yap!