Online Klarnet Eğitimi

Online klarnet eğitimi ile çok kısa sürede profesyonel olarak klarnet çalmayı öğrenmek ister misiniz!

Klarnet Beki (Ağızlığı) Nedir?
Online Klarnet Eğitimi

Harun Akkaya

Eğitmen

Yaş: 30

Deneyim: 15 yıl

Uzmanlık: Online/ Birebir Klarnet Eğitimi

İletişim

Eğitmen Hakkında

Ders İçin Uygun Olduğu Vakitler

Hafta içi ve hafta sonu 13:00-02:00 arası

Özel Ders Tecrübesi

2009 yılından bu yana özel ders vermekteyim. Sol klarnet (türk müziği klarneti) eğitiminin yanı sıra öğrencilerimin türk müziği nazariyatı ve makamlarıyla müzikal bilgi anlamında da gelişmesini sağlamaktayım. Öğrencinin enstrumanından beklentisi birinci önceliğim olup, derslerimizi bu doğrultuda revize ettikten sonra kişiye özel bir müfredatla ilerlemekteyiz. Herkesin zevkleri farklı olacağından kimisi bir hicaz taksim geçmek isterken kimi ise popüler bir eser çalışmak isteyebilir. Taksim, şarkı, zeybek, peşrev ve bir çok farklı icrâyı gidişatımıza göre belirleyip derslerin daha keyifli olmasını sağlamak temel misyonumdur. Herkes klarnet çalabilir ama hoca olmak ciddi bir evveliyat ister.

Online Eğitim İçin Kullanılan Ekipman Ve Programlar

İnternet: 100 Mb Turkcell Fiber Alt Yapısı

Bilgisayar: Apple Macbook

Webcam: Logitech C920 HD Pro

Programlar;

 • Skype
 • Face Time
 • whereby
 • Zoom
 • Go To Meeting

Yorum Gönder

26 Yorumlar

 1. Hikmet D., 4 Nisan 202104 Nisan

  Harun hocamdan online klarnet dersi almaya başladım. Yaklaşık olarak birinci ayımızı tamamlamış bulunduk. Bu kadar kısa süre içerisinde online olarak bu derece ilerleyebileceğimi düşünmüyordum. Klarnet dersi alacak arkadaşlara mutlak suretle Harun Akkaya hocayı tavsiye ederim.

  YanıtlaSil
 2. Ayça K., 17 Şubat 202104 Nisan

  Bir buçuk senedir klarnet dersi alıyorum. Hocamdan gayet memnunum oldukça ilgi ve alakalı bir eğitmen, bir sonraki dersimizi sabırsızlıkla bekliyorum. Hocama teşekkür ediyorum.

  YanıtlaSil
 3. Yılmaz Y., 9 Şubat 202103 Mayıs

  Daha öncesinde farklı bir kaç eğitmen ile çalışmıştım Harun hocam gerçekten bambaşka bir eğitmen, hem öğretmenlik yaptı hem abilik. İyi ki varsın hocam.

  YanıtlaSil
 4. Gökay K., 3 Şubat 202103 Mayıs

  Harun hocam ile derslerimizi online olarak yapmaktayız. Derslerimiz çok keyifli ve eğitici geçmekte. Türkiye'ye gelince ilk fırsat yüz yüze de tanışmak istiyorum. Almanya dan sevgilerle.

  YanıtlaSil
 5. Umit A, 27 Aralık 202105 Mayıs

  Küçük yaştan beri klarnet çalmak istiyordum. İnternetten harun hocaya ulaştım derslerimiz gayet keyifli ve akıcı geçmekte, klarnete başlayan arkadaşlara kesinlikle tavsiyem harun hocadır.

  YanıtlaSil
 6. Ayberk Z., 30 Ocak 202105 Mayıs

  Hem hocam hem hemşerim klarnet öğrenmek zor diye düşümeyin direk Harun Akkaya hocama ulaşın saygılar.

  YanıtlaSil
 7. Sibel T., 30 Kasım 202012 Mayıs

  12 yaşındaki oğlum için ders alıyoruz, hocamız çok ilgili etüt ödevleri veriyor düzenli kontrollerini sağlıyor oldukça ilgili bir eğitmen. Klarnet dersi alacak kişilere tavsiye ederim.

  YanıtlaSil
 8. Vedat A., 11 Kasım 202012 Mayıs

  Hayalimde olan klarnet alsam çalabilirmiyim acaba diye düşünüyordum. İyi ki hayalimi gerçekleştirmek için klarnet almışım. Bana hayalimin gerçekleşmesinde oldukça büyük desteği olan Harun Akkaya hocama teşekkür ederim. Benim gibi hayali klarnet çalmak olup kararsız kalan acaba klarnet çalmak zor mu ? diye düşünenlere mutlaka Harun hocamla görüşmelerini tavsiye ederim.

  YanıtlaSil
 9. Berkay C., 23 Temmuz 202012 Mayıs

  Bu kadar keyifli eğlenerek bir enstrüman öğrenilemez. Çok teşekkür ederim hocam bu kadar kısa süre içerisinde inanın bu kadar gelişeceğime inanmıyordum.

  YanıtlaSil
 10. İbrahim H., 23 Mart 202012 Mayıs

  Klarnet çalmanın yaşı olmadığını bana gösteren aziz hocam Harun AKKAYA'ya teşekkür ederim. Bu yaşıma kadar türk sanat musikisi dinleyicisiydim artık kendimde nacizane çalabiliyorum.

  YanıtlaSil
 11. Ahmet Veli S., 31 Aralık 201912 Mayıs

  Harun hocam bir tanedir. 3. ayımızı tamamladık bu denli kısa sürede benim gibi bir öğrenciye klarnet çaldırdın hocam teşekkür ederim.

  YanıtlaSil
 12. Yasir M., 10 Ağustos 201912 Mayıs

  Daha önce farklı bir kaç eğitmenden ders almıştım keşke ilk başta seninle tanışmak nasip olsaymış hocam. Öğrencisinin klarnet çalması için bu kadar uğraşan bir eğitmenle daha önce hiç karşılaşmadım. Kesinlikle ve kesinlikle klarnet çalmak istiyorsanız doğru klarnet hocası seçmek çok önemli sonradan pişman olmayın.

  YanıtlaSil
 13. Osman Kürşat Ü., 2 Haziran 201912 Mayıs

  Her dersimizin ardından özel etütlerler ve çalışmalarla desteklemesi. Öğrencileriyle abi kardeş gibi ilgilenmesi daha ne olsun. Dert görmeyesin güzel insan.

  YanıtlaSil
 14. Harun E., 9 Mayıs 201912 Mayıs

  Yaklaşık 2 aydır online ders almaktayım henüz yüz yüze tanışmış olamasak da en kısa sürede yanına geleceğim hocam. Online ders ile ilgili ön yargılarınız varsa adres belli.

  YanıtlaSil
 15. Adıgüzel V., 7 Nisan 201912 Mayıs

  İnternet üzerinden araştırmam sonucunda Harun Akkaya ile tanıştım, saat farklarından dolayı kendisi benim için geceleri ders vermekte, son derece beyefendi kaliteli bir insan. Kanada dan sevgi ve selamlarımla.

  YanıtlaSil
 16. Fidan D., 22 Eylül 201812 Mayıs

  Klarnet çalmak isteyen kadın arkadaşlarım için tavsiyem Harun Akkaya hocamdır. Sürekli soru sorarak hocamı yorsam da tüm sorularıma içtenlikle cevaplayan ilgilenen bir eğitmen.

  YanıtlaSil
 17. Coşkun D., 13 Ekim 201712 Mayıs

  Harun hocanın güzel bir enerjisi var. Derslerden keyif alıyorum sohbeti güzeldir. Derslerde öğrendiklerim ciddi anlamda motive ediyor, keyif veriyor. Haftaya olucak dersi günle çekiyorsun. Klarnet eğitimine Harun hoca ile başladığım için mutluyum.

  YanıtlaSil
 18. Cengizhan K., 16 Şubat 201712 Mayıs

  Harun hoca sayesinde klarnette büyük ilerleme sağladım. Dersleri çok verimli. Öğretebilme kabiliyeti yüksek. Hoş sohbeti de cabası.

  YanıtlaSil
 19. Kürşat U., 16 Şubat 201712 Mayıs

  Bir hocadan çok abi kardeş dost gibi bir eğitimci. Harika bir nazariyat bilgisine sahip. Herkes üfleyebilir ama herkes gerçekten öğretemez. Harun hocayla yaklaşık 1 yıldır dersler yapıyoruz. 1 yıldır eğitim alıyorum. Gerçekten gereğinden fazla şey öğrendiğimi düşünüyorum. Genel olarak öğrencileriyle çok yakından ilgileniyor. Dersler çok eğlenceli geçiyor. Çok geniş bir repertuara sahip. Eğer klarnette bir yerlere gelmek istiyorsanız karşınıza gerçekten bu işi çok severek yapan bir eğitimci lazım. Ve bu Harun hocadır. Harun hocayla üflemeye devam. Harun hoca benim başlıca ve tek tavsiyemdir. Herkese iyi günler.

  YanıtlaSil
 20. Furkan N., 16 Şubat 201712 Mayıs

  İşini para için yapmayan ve her seviyede ders verebilen bir müzisyen. Öneririm.

  YanıtlaSil
 21. Göktürk Ş., 06 Mart 201512 Mayıs

  Herkes klarnet çalabilir belki ama herkes öğretme yeteneğine sahip değildir. Harun hoca klarnette olduğu kadar öğretmekte de çok iyidir.

  YanıtlaSil
 22. Nart D., 13 Kasım 201412 Mayıs

  Konuya gercekten hakim. Sıkılmadan ders yapabiliyoruz ve bence en önemlisi kişiye göre eğitim vermesi. Eğitim şekli çok farklı ve öğrenmesi gerçekten kolay. Ankara da klarnet dersi almak isteyenlere gözüm kapalı tavsiye ederim.

  YanıtlaSil
 23. Bekir A., 13 Kasım 201412 Mayıs

  Eğer klarnete yeni başlayacaksanız kesinlikle Harun hoca ile çalışmanızı tavsiye ederim. Size klarnet hakkında herşeyi ögretecek yeteneğe sahip olup ayrıca kişilik bakımından 10 numara insandır kendisi. Emin olun pişman olmayacaksınız.

  YanıtlaSil
 24. Özkan K., 31 Temmuz 201412 Mayıs

  Dersler çok zevkli. Tam dersten düştüğüm anda öyle bir gaz veriyor ki 5 saat aralıksız çalışmak geliyor içimden. Katı kurallar yok fakat prensiplerinde dışına çıkmıyor. Yaklaşık 2 ders saatinde kişiliğinize uygun yaklaşımda bulunuyor.

  YanıtlaSil
 25. Ahmet Gokhan T., 24 Temmuz 201412 Mayıs

  Genç yaşına rağmen bilgili ve konusuna ilgili bir hocadır. Parmakları sürekli hareket halindedir. Motivasyonunuzu yüksek tutmanızı sağlar. Klarnet için başka bir hocayla çalışmadım. Çalışma ihtiyacı da duymadım. Çünkü klarnete ve müziğe yönelik her türlü soruma tatmin edici cevaplar veriyor.

  YanıtlaSil
 26. Murat C., 23 Temmuz 201412 Mayıs

  Nazarımda bir numaralı hocadır. Mütevaziliği ve kendine olan güveni insana ekstra güven verir. Şiddetle tavsiye ederim.

  YanıtlaSil

Ad *

E-posta *

Mesaj *