Ankara Klarnet Dersi

ANKARA DA KLARNET KURSU

KlarnetHane ekibi olarakta ankara da tavsiye ettiğimiz sayılı egitmenlerden birisidir kendisi.. Ankara da yaşıyor ve klarnet eğitimi almak istiyorsanız harun hocayı kaçırmayın derim. Gayet profesyonel bir klarnet eğitmenidir. Herkes çok iyi klarnet icra edebilir ama öğretmek bambaşka bir sanattır. Harun hocamızın bu konudaki basarisida oldukça üst seviyede dir.  

Başka illerde olsanız bile harun hoca klarnet eğitimini online şekilde sizlere verebiliyor. Almanya da klarnet eğitimi arıyorsanız yada avrupanın başka ülkelerinde kısaca türkiye yada dünyanın neresinde olursanız olun klarnet eğitimi profesyonel şekilde sizlerle..


Ankara da klarnet eğitiminde birçok kişinin ve klarnet hanenin tavsiyesi harun akkaya dan klarnet egitimi dir. Harun hocadan klarnet egitimi alanlar yorum olarak bildirirlerse seviniriz ve diğer klarnet dostlarida görmüş olurlar. Ankarada Klarnet dersi


Harun Akkaya Zakkum Grubu ile birlikteyken..

İletişim:  0505 729 68 51 


Ders Verdiği Alanlar
Müzik: Klarnet
Ders Verdiği Semtler
Tüm Ankara
Ders Verdiği Mekanlar
Öğrencinin Evi, Öğretmenin Evi, İnternet Üzerinden
Ders Verdiği Şekiller
Birebir Ders
Ders Saat Ücretleri
Ders AlanıDers Saat ÜcretiTecrübe
Müzik - Klarnet50 TL14 Yıl
Ders İçin Uygun Olduğu Zamanlar
Hafta İçi Gündüz, Hafta İçi Akşam, Hafta Sonu Gündüz, Hafta Sonu Akşam
Özel Ders Tecrübesi
Yaklaşık 10 yıldır klarnet çalıyorum. Son 5 yıldır özel ders vermekteyim. Bugüne kadar bir çok öğrencim oldu ve dilerseniz kendileriyle sizi görüştürebilir görüşlerini almanızı sağlayabilirim. Memnun kalacağınızdan kuşkunuz olmasın..
Kişisel Bilgiler
Öğrenciyi sıkmadan hızlı seri bir ögretimle, daha çok öğrencinin isteğine göre ve enstrumanıyla çalmak istediklerine göre ders vermekteyim. Hem klarnet çalmayı öğrenip hem de musiki anlamda (makam - nota vb.) kendinizi geliştireceğinizden ve bir profesyonel olacağınızdan şüpheniz olmasın. Ankara'da olabilecek en uygun fiyata ve en keyifli şekilde klarnet çalmayı öğrenmek için bana ulaşabilirsiniz.
Referanslar
http://www.youtube.com/watch?v=qXISIJunFvs
Sunduğu Hizmetler
Özel Ders

Harun Akkaya hakkında değerlendirme ve yorumlar
Göktürk Ş., 06 Mart 2015
Ders Konusu: Müzik - Klarnet
Herkes klarnet çalabilir belki ama herkes öğretme yeteneğine sahip değildir. Harun hoca klarnette olduğu kadar öğretmekte de çok iyidir.
Nart D., 13 Kasım 2014
Ders Konusu: Müzik - Klarnet
Konuya gercekten hakim. Sıkılmadan ders yapabiliyoruz ve bence en önemlisi kişiye göre eğitim vermesi. Eğitim şekli çok farklı ve öğrenmesi gerçekten kolay. Ankara da klarnet dersi almak isteyenlere gözüm kapalı tavsiye ederim.
Bekir A., 13 Kasım 2014
Ders Konusu: Müzik - Klarnet
Eğer klarnete yeni başlayacaksanız kesinlikle Harun hoca ile çalışmanızı tavsiye ederim. Size klarnet hakkında herşeyi ögretecek yeteneğe sahip olup ayrıca kişilik bakımından 10 numara insandır kendisi. Emin olun pişman olmayacaksınız.
Özkan K., 31 Temmuz 2014
Ders Konusu: Müzik - Klarnet
Dersler çok zevkli. Tam dersten düştüğüm anda öyle bir gaz veriyor ki 5 saat aralıksız çalışmak geliyor içimden. Katı kurallar yok fakat prensiplerinde dışına çıkmıyor. Yaklaşık 2 ders saatinde kişiliğinize uygun yaklaşımda bulunuyor.
Ahmet Gokhan T., 24 Temmuz 2014
Ders Konusu: Müzik - Klarnet
Genç yaşına rağmen bilgili ve konusuna ilgili bir hocadır. Parmakları sürekli hareket halindedir. Motivasyonunuzu yüksek tutmanızı sağlar. Klarnet için başka bir hocayla çalışmadım. Çalışma ihtiyacı da duymadım. Çünkü klarnete ve müziğe yönelik her türlü soruma tatmin edici cevaplar veriyor.
Murat C., 23 Temmuz 2014
Ders Konusu: Müzik - Klarnet
Nazarımda bir numaralı hocadır. Mütevaziliği ve kendine olan güveni insana ekstra güven verir. Şiddetle tavsiye ederim.


Ankarada Klarnet Dersi Sizlerle

Ankarada Klarnet Dersiankara klarnet egitimi, ankara klarnet dersi, Ankara da klarnet hocası, ankara klarnet kursu, Ankara da klarnet özel ders. Ankara klarnet..
Etiketler:

Yazar

Klarnet Hane 2015 yılında kurulan ilk Klarnet Platformudur. Sizlere Klarnet'e dair her türlü bilgiye ulaşmanızı amaçlamaktadır. Yorumlarınızı bizlere aşşağıdan iletebilirsiniz.

İlgili Başlıklar

Önceki
Önceki yayın
Sonraki
Sonraki yayın

28 yorum :

 1. Gerçekten işini lagiyiyla yapan birisi onun sayesinde klarnete olan sevdam daha çok arttı. Çok profesyonel bir hoca özellikle ankardaysaniz kaçırmayın derim..

  YanıtlaSil
 2. Ankara Klarnet Eğitiminin bir numarası

  YanıtlaSil
 3. tanıdığım ve ders aldığım için çok şanslı hissediyorum kendimi, Ankara klarnet dersi dendiğinde akla gelen ilk insan olması gerektiğini düşünüyorum. Başarılarının devamını dilerim.

  YanıtlaSil
 4. Ankara da calmaya basladim daha yeni yeni gelisiyorum sag olsun hocalarim yabliz birakmiyoru beni her turlu sorunumda yardimci olabilecegim hocalara sahibm

  YanıtlaSil
 5. Harun hoca gerçekten kısa sürede bana büyük başarı saglattı. Hoş sohbeti ve zevkli bir ders anlatışına sahip ankara da klarnet dersi alacaklara tavsiyemdir..

  YanıtlaSil
 6. Harun hoca gerçekten kısa sürede bana büyük başarı saglattı. Hoş sohbeti ve zevkli bir ders anlatışına sahip ankara da klarnet dersi alacaklara tavsiyemdir..

  YanıtlaSil
 7. Gerçektende Tebrik Ediyorum Ankara da Klarnet Dersi Başkasından Alınmaz :)

  YanıtlaSil
 8. ankara da en iyi klarnetçi diyebiliriz, bu kadar yararlı ders işleyeni çok nadir görülür, hem cana yakın hemde çok zevkli birisi... ikramlarıda bol bol

  YanıtlaSil
 9. ankara da klarnet dersi denilince akla artık bu isim geliyor tavsiye ettiğiniz için cidden çok teşekkür ederim.

  saygılar

  YanıtlaSil
 10. Ankara klarnet egitiminin bir numarası.. Ankara da klarnet dersi icin harun akkaya..

  YanıtlaSil
 11. Ankara klarnet dersi arayanlara tavsiyemdir. Klarnete oldukca hakim hos sohbeti ve egitmenligi takdiri hak ediyor. Ankara da klarnet kursu arayanlara harun hoca 1 numaradir

  YanıtlaSil
 12. Harun hocam gerçekten işin ehli birisi her konuda bana çok yardımcı oldu. Ankara da klarnet dersi arayanlara tavsiyemdir aynı zamanda işiniz il dışına düşerse bile online olarak eğitim vermekte.

  YanıtlaSil
 13. Ankara Klarnet eğitiminin bir numarası. Klarnet eğitimi almak isteyenlere tavsiyemdir. Kısa sürede parça çalmaya başladım.

  YanıtlaSil
 14. Ankara klarnet dersinin bir numarası.

  YanıtlaSil
 15. Ankara klarnet dersinin bir numarası.

  YanıtlaSil
 16. Ankara da Sol klarnet eğitimde oldukça başarılı bir eğitmen. Kısa sürede klarnet calabiliyorsunuz. Ankarada ki en iyi klarnet egitmenlerinden birisidir.

  YanıtlaSil
 17. Ankara Klarnet Dersinin bir numarası yeni baslayanlara ve klarnet dersi almak isteyenlere tavsiyemdir.

  YanıtlaSil
 18. Ankarada en guzel klarnet kursunu veren hocamız. Tavsiyemdir. Ankara klarnet dersi.

  YanıtlaSil
 19. Ankara sol klarnet dersi. Ankara sol klarnet kursu. Klarnet ile bilgilerden dolayi tesekkur ederim.

  YanıtlaSil
 20. Ankara klarmet egitiminde profesyonel bir sekilde sol klarnet egitimi alıyorum. Klarnet egitiminden oldukca korkuyordum taki harun hocayla tanısana kadar. Ankarada klarnet kursu arayan kardeslerime tavsıyemdır. Ankarada klarnet egitimi almak icin en dogru adres.

  YanıtlaSil
 21. Klarnet Hakkında Bilgi

  Alman klarnetleri
  Klarnet (klarinet ya da gırnata), sert ve dayanıklı ağaçlardan genellikle de abanoz ağacından yapılan üflemeli bir çalgı türüdür. Bir çeşit sert kauçuk olan ebonitten, ayrıca metalden yapılanları da vardır.


  Klarnetler, beş parçanın birleşmesinden oluşur, bunlar:

  Ağızlık (Bek)
  Fıçı (Barel)
  Üst gövde
  Alt gövde
  Kalak (Pavillon da denir)
  Klarinetin gövdesi silindir biçimindedir. Kalak bölümü ise obuanın kalağına oranla daha geniştir. Dikkatlice yontulup biçimlendirilen bu kamış parçası, ağızlık üzerine takılır. Çalıcının nefesi ile titreşime geçirilen kamış, boru içindeki havayı titreşime geçirerek ses elde edilmesini sağlar. Çalıcının sol eli yukarıda, sağ eli ise aşağıda olmak üzere az bir eğimle yere doğru tutulur.

  Flüt ve obuada olduğu gibi, klarnetin gövdesinde de ses deliklerini açmaya ve kapatmaya yarayan metal bir mekanizma vardır. 1840 sıralarında "Boehm sistemi" flüte uygulandıktan sonra, Paris konservatuarı öğretim üyesi ve klarnetçi Klosé, bu sistemin klarnete de uygun olduğunu görmüş ve Boehm sistemi klarnete uygulanmıştır. Daha sonra farklı zamanlarda farklı kişiler tarafından bu sistem geliştirilmiştir.

  Klarnetlerin Çok kalabalık bir ailesi vardır.Buna benzer birçok türden oluşur..

  YanıtlaSil
 22. Ankara klarnet eğitimi ankara klarnetndersi ankara da sol klarnet eğitimi

  YanıtlaSil
 23. Ankara özel klarnet dersinde gayet mütevazı kibar ve profesyonel birebir klarnet eğitimi alıyorum tavsiyemdir.

  YanıtlaSil
 24. Ankara Klarnet Dersi Ankara Klarnet Eğitimi Ankara Özel Klarnet Dersi Ankarada klarnet eğitimi Ankara Klarnet Kursu Ankara Klarnet

  YanıtlaSil
 25. Ankara Klarnet Kursu verenler Arasında Harun Hoca Bir Numaradır. Ankara klarnet dersi Ankara klarnet.

  YanıtlaSil
 26. Ankara da klarnet kursu verenler arasında bana göre enniyilerindendir.

  YanıtlaSil
 27. ANKARA KLARNET KURSUNDA EN BASARILI EGİTMENLERDEN BİRİSİDİR. KLATNET DERSİ ANKARA KLARNET DERSİ

  YanıtlaSil