Klarnet Parmaklığı (Klarnet Parmak Dayanağı)

Klarnet Parmaklığı diğer adı ile Klarnet Parmak Dayanağı olarakta bilinen klarnet parçası genelde sonradan alınan bir parçadır.

Klarnetin demir parmaklığı klarneti taşırken ağrı ve baş parmağınızda nasır oluşumu meydana gelebilir. Klarnet çalarken rahatlık çok önemli olduğu için piyasada genellikle iki tür klarnet parmaklığı yaygın olarak bulunur.


Klarnet Parmaklığı

Plastik (Slikon) klarnet parmaklığı resimde ki gibidir. Fiyat olarak gayet uygun olan klarnet parmaklığını rahatça bulabileceğiniz bir modeldir. Rahatça klarnet'e takıp çıkartabilirsiniz.
Bu parmağınızın direk metal ile temasını keserek rahat bir tutum olanağı sağlar ve parmaklarınızın ağrısını oldukça azaltacaktır.


İkinci Model - Klarnet Parmak Dayanağı Olarak Bilinen Klarnet Parmaklığı'nın farklı modeli ;

Klarnet Parmak Dayanağı

Bu model parmaklıklar özel olarak montaj edilen oldukça profesyonel bir üründür, klarnet'in ağırlığını parmağınıza dağıtıp basıncı oldukça azaltmaktadır. Klarnetinizle beraber dönüşler yaparak daha rahat hareket ve icra imkanı sağlamaktadır.


Soru ve Görüşlerinizi Yorum Bölümden Sorabilirsiniz.Sosyal Medya'dan Bizi Takip Etmeyi Unutmayın Bilgisiz Kalmayın 

Etiketler:

Yazar

Klarnet Hane 2015 yılında kurulan ilk Klarnet Platformudur. Sizlere Klarnet'e dair her türlü bilgiye ulaşmanızı amaçlamaktadır. Yorumlarınızı bizlere aşşağıdan iletebilirsiniz.

İlgili Başlıklar

Önceki
Önceki yayın
Sonraki
Sonraki yayın

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder